Eğitimler


Amacımız, dallarında uzman eğitmenler eşliğinde, 7'den 70'e tüm yaş gruplarına enstrüman becerilerini kazandırmanın yanı sıra, ulusal ve evrensel müziğin örneklerini tanıtarak müziği sevdirmek, müzik kültürünü oluşturmak.


Devamı


Hangi yaşta olursa olsun çocukların özgür ve etkili düşünme yeterliliklerini geliştirebilmeleri için sanat eğitimi almaları çok etkili bir yöntemdir. Atölyelerimizde, çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, kendilerini ifade etme becerilerini kazanabilecekleri, modern yöntemlerle desteklenmiş sanat eğitimi çalışmaları verilmektedir


Devamı

Amacımız, çocuk, genç, yetişkin tüm yaş gruplarında herkesin kişisel yaratıcılığını geliştirmek, özgüveni gelişmiş, özgün, özgür, birlikte üretebilmeyi öğrenen, kendini en iyi şekilde ifade edebilen bireyler yetiştirmektir.


Devamı

ABRSM, İngiliz Kraliyet Müzik Okulları Birleşik Kurulu (the Associated Board of the Royal Schools of Music), dünyada 100’den fazla ülkede aşamalı müzik sınavları sistemi sunan bu kurul, Royal Academy of Music, Royal College of Music, Royal Northern College of Music ve Royal Scottish Academy of Music and Drama’ nın kurduğu uluslararası bir sınayıcı kuruldur. Sınavlar; 35 çalgı, şan, teori ve uygulamalı müzisyenlik dallarında yapılır ve müzik eğitimi almakta olan öğrencilere, amatör veya profesyonel her yaştan müzisyene açıktır. Lisans Diploması ülkemizde de Y.Ö.K. tarafından Ön-lisansa denk kabul edilmiştir.


Devamı

Dahice Okuma; düşünme, algılama, değerlendirme, kavrama ve karar verme hızını artırır, okuma işlevini monotonluktan çıkartarak zevkli ve eğlenceli hale getirir. Kısa sürede daha fazla bilgiye ulaşırsınız. Kelime dağarcığınız gelişerek kendinizi daha iyi ifade edersiniz. Sınavlarda zaman sorunu yaşamazsınız. Anlama ve kavrama oranınızı artırırsınız.

Dahice Okuma” atölyesine kimler katılmalıdır?

• Öğrenciler (8 yaş üstü)

• Çalışanlar

• Bu alana İlgi duyanlar


Devamı

Günübirlik çocuklar ve yetişkinler için düzenlediğimiz etkinliklerimize katılabilir, eğlenceli ve sanat dolu bir zaman geçirebilirsiniz.


Devamı

Günübirlik çocuklar ve yetişkinler için düzenlediğimiz etkinliklerimize katılabilir, eğlenceli ve sanat dolu bir zaman geçirebilirsiniz.


Etkinlik Biletleri Satın Almak İçin