Bizden Haberler

 

Major Sanat Çocuk Korosu Yoğun talep üzerine 2.grup başvurularımız başlamıştır!

Şarkı söylemeyi seven tüm çocuklarımızı bekliyoruz!

7-14 yaş arası çocuklardan oluşacak çocuk koromuz için başvurular başlamıştır. Sınava girmek tüm çocuklarımız için aşağıdaki linkte yer alan formun doldurması gerekmektedir.

Yetenek Sınavımız,01 Şubat 2020 Cumartesi günü Major Sanat Merkezi Çengelköy'de yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 25.01.2020

Koroya, yetenek taramasında başarı gösteren çocuklar alınacaktır.

BAŞVURU FORMU

Dahice Okuma Atölyesi kayıtlarımız baslamıştır!

Dahice Okuma” atölyesine kimler katılmalıdır?

• Öğrenciler (8 yaş üstü)

• Çalışanlar

• Bu alana İlgi duyanlar

Dahice Okuma; düşünme, algılama, değerlendirme, kavrama ve karar verme hızını artırır, okuma işlevini monotonluktan çıkartarak zevkli ve eğlenceli hale getirir. Kısa sürede daha fazla bilgiye ulaşırsınız. Kelime dağarcığınız gelişerek kendinizi daha iyi ifade edersiniz. Sınavlarda zaman sorunu yaşamazsınız. Anlama ve kavrama oranınızı artırırsınız.

BAŞVURU FORMU

Yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır!

Kış dönemi Piyano, Akerdeon, Keman, Gitar, Bateri, Ritim Atölyesi, Ukulele, Bağlama, Ud, Cümbüş, Mızıka, Resim, Bale, Modern Dans, Yaratıcı Drama, Konservatuar, Abrsm ve Güzel Sanatlar Hazırlık bölümleri kayıt fırsatları başlamıştır!

Kontenjanlarımız sınırlıdır! Yerinizi ayırtmayı unutmayın!

BAŞVURU FORMU

Ücretsiz Kulak ve Yetenek Testlerimiz Başlamıştır!

“Çocuğunuzun hangi sanat dalına yeteneği var” diye düşünmeyin!

Çocuğunuzun hangi sanat dalına ilgisi olduğunu,ne gibi bir yol izlemesi gerektiğini sanat eğitmenlerimizin tavsiye ve gözlemleriyle öğrenmek ister misiniz?

Ücretsiz kulak ve yetenek testlerimiz başlamıştır! Yetenek taraması randevu için bizi arayın!

BAŞVURU FORMU

Orkestra / Grup Koçluğu Çalışmalarımız başlamıştır!

Şirket çalışanlarının / okul arkadaşlarının birlikte uyum içinde sahnede olması, performans deneyimini yaşaması ve paylaşması iş ve eğitim dünyasında başarılı bir takım olmanın önemini de vurgular.

Şirket ya da Okul Orkestrası ile grup çalışması oldukça keyifli bir çalışmadır. Sonucunda yaşanan heyecan ve elde edilen deneyim kelimelerle ifade edilemez. Eğitmenlerimiz eşliğinde her hafta yaptığınız düzenli orkestra - grup koçluğu çalışması sonrasında şirketinizin / okulunuzun orkestrasıyla birlikte sahnede olma deneyimini tüm takımınızla paylaşın!